Kde nás najdete? 

Kde můžete najít naše kokosové misky? Kde si je můžete naživo prohlédnout a nebo rovnou zakoupit?

Zdroj: fotky jsou pořízeny v bistru The Bowls, a některé vypůjčeny z webu www.thebowls.cz

V současné době spolupracujeme s těmito krásnými místy a prodejnami: 

THE BOWLS

bistro a showroom, Praha

www.thebowls.cz

V této krásné kavárně/bistru v Praze vám do našich misek připraví nějakou dobrotu, zároveň si vybrané misky můžete prohlédnout v malém showroomu ihned u vstupu a rovnou i zakoupit! Pokud miska či počet kusů, jaký byste si přáli, není právě dostupný, neváhejte se domluvit s obsluhou na doobjednání. A určitě si tam dejte kávu a něco dobrého, stojí to za to! 

MOCUP.SPACE

první flatlay fotostudio, Praha

https://www.mocup.space

Unikátní kreativní prostor, který můžete využít pro focení produktových fotografií, zejména pro sociální sítě, flatlay fotografií, scén s množstvím doplňků a použitím různých pozadí. Nyní si v tomto krásném studiu můžete osahat hned několik z našich produktů a využít je nejen jako kulisy ke svým výtvorům. 

WORLD VEGAN

vegan prodejna, Praha

www.worldvegan.cz

V této 100% vegan prodejně najdete nejen spoustu zdravých dobrot, ale také vybrané kokosové misky od nás! Kousek od centra Prahy si tak můžete misku prohlédnout a zakoupit třeba i rovnou se lžičkou. 

CAFE ELEKTRIC

restaurace, Praha

facebook.com/cafe-elektric/

Stylová restaurace s filmovou atmosférou 20.let, kde si z široké nabídky zdravých jídel vybere opravdu každý. Některé z dobrot vám naservírují rovnou do naší kokosové misky! :-)

BOHOSTYLE.SK

e-shop, Slovensko

https://www.bohostyle.sk

Slovenský e-shop zaměřený na "bohémskou" módu, bytové dekorace, ekologické produkty a pomůcky na cvičení jógy. 

BIO4BODY.CZ

e-shop, Česká republika

https://www.bio4body.cz

Český e-shop prodávající přírodní a BIO kosmetiku. Najdete tu také eko drogérii, kosmetiku pro zvířátka nebo krásné přírodní nádobí či zero-waste produkty. 

BESEDA BIO

bistro a prodejna zdravé výživy, Rychnov nad Kněžnou

www.besedabio.cz

Nejen že se tu dobře najíte či si pochutnáte na dobré kávě, najdete tu i několik vybraných druhů našich misek! Ty si tak můžete naživo prohlédnout a rovnou odnést domů a ráno už si z naší misky pochutnávat na skvělé snídani!

BYLINKA

prodejna zdravé výživy, Rychnov nad Kněžnou

facebook.com/bylinkark/

Další skvělé místo se zdravými dobrotami v Rychnově nad Kněžnou, kde si nás můžete zakoupit. Mezi spoustou zdravého a chutného jídla najdete od nedávna k zakoupení i naše eko misky z kokosu!

Postupně budou přibývat určitě další a další krásná místa! Pokud sami máte prodejnu, kavárnu nebo jiné zajímavé místo, kde byste rádi nějak využili či nabídli naše produkty Vašim zákazníkům, kontaktujte nás na e-mailu: info@kokonat.cz, budeme se těšit na spolupráci! :-)