U nás se snídá kaše na sto způsobů, hlavně teď v zimě. A proto jsme vždycky rádi, když objevíme nějaký nový recept, abychom ji mohli stále obměňovat.

Ovesná kaše je klasika, ale někdy už je jí prostě dost. A proto máme rádi její skvělou alternativu - kaši z rýžových vloček. Je to rychlá a zdravá snídaně, do které když přidáme správně ingredience, zasytí na celé dopoledne. Tentokrát jsme k ní vyzkoušeli smažený banán...

Vánoční čas už je za námi a pomalu přichází období všemožných detoxů. Pokud chcete i vy dát svému tělu něco výživného a vylepšit si po vánocích trávení, máme pro vás skvělý tip. Kefír!

Wugi vodní kefírové kultury jsme objevili před nedávnem a těšíme se na všechny možné...

Jak jsme slíbili, inspirace na recepty s chutí Vánoc do našich kokosových misek je tu! Perníčky, a hlavně perníkové koření, k Vánocům neodmyslitelně patří a tak hned první recept bude patřit právě jim. 

Tenhle recept je výborný na snídani, a i když je to vlastně smoothi...

Buddha Bowl si můžete dopřát jako skvělý a rychlý oběd nebo také večeři. A hlavně se dá výborně obměňovat, podle toho, co zrovna doma máte k dispozici. Samozřejmě však také musíte uznat, že v naší kokosové misce vypadá opravdu skvěle :)

Každý náš nákup je volbou. Volíme, koho chceme podpořit, jakou značku, jakou myšlenku. Volíme, kam se bude ubírat nabídka firem.

Podzimní krambl je výborná sladká snídaně nebo také svačinka. Nejlépe chutná samozřejmě z našich kokosových misek. :-)

Netrpělivě odpočítáváme poslední dny do spuštění prodeje. Abyste měli hned inspiraci, co si jako první připravíte do Vaší nové kokosové misky, připravujeme pro Vás zdravé a chutné recepty plné inspirace. A ačkoliv už je léto za námi, nic nám určitě nebrání dát si doma...

Naše kokosové misky jsou 100% přírodní produkt a pokud chcete, aby Vám posloužily co nejdéle, je dobré jim věnovat alespoň základní péči.

Please reload

@kokonat.cz