ROZHODUJEME SE SRDCEM <3

 

Každý náš nákup je volbou. Volíme, koho chceme podpořit, jakou značku, jakou myšlenku. Volíme, kam se bude ubírat nabídka firem. Není pravdou, že jako jedinec nemáme sílu něco změnit. Pokud chceme učinit změnu, ta nejlepší možná varianta je, jít sám příkladem. 

 

Nelíbí se nám, jak spousta věcí dnes funguje. I proto jsme se rozhodli i my jít příkladem. Snažíme se jít tou nejlepší možnou cestou, tak, jak v danou chvíli nejlépe dokážeme. Těžko můžeme být vždy stoprocentní, ale je fajn se zamýšlet nad svým rozhodnutím. 

 

Naše misky jsou přírodní a ekologické. Využívají skořápek kokosových ořechů jakožto odpadu z potravinářského průmyslu a přetváří je na něco pěkného a dále využitelného. Snažíme se takto malými krůčky měnit svět k lepšímu, i když to může znít někdy bláhově. Díky tomu můžeme pomáhat nejen planetě, ale také lidem v rozvojových zemích a nebo také formou další podpory a spolupráce. 

 

Z tohoto důvodu jsme rádi, že jsme mohli podpořit projekt srdcerozhoduje.cz, který je nám svou myšlenkou velmi blízký. Na stránkách projektu se můžete dozvědět spoustu informací o tom, jak snížit své dopady na životní prostředí a to nejen svými nákupy, ale také stravováním.

 

Již několikátým rokem se můžete zapojit do listopadové výzvy veganského stravování, který je jedním ze způsobů, jak omezit negativní dopad lidské spotřeby na naši planetu. Tentokrát si nově můžete zvolit také reduktariánskou výzvu, ve které se postupně během následujích 9 měsíců naučíte redukovat svou ekologickou a etickou stopu. Díky tomuto projektu máte možnost jednoduše získat mnoho informací a přemýšlet nadále o své volbě, kterou můžete dále inspirovat ostatní.

 

Registrací do listopadového programu navíc získáte přístup ke zvýhodněným akcím a slevám partnerů, jimiž je spousta krásných podniků, zdravých výživ či restaurací, a mezi které jsme se velmi rádi zařadili také my :-). Více informací naleznete na webu projektu www.srdcerozhoduje.cz a nebo na facebookové stránce výzvy zde

 

Přemýšlejte o svých volbách, o svých nákupech. Rozhodujte se i Vy srdcem a buďte změnou, kterou si přejete vidět ve světě. <3

Please reload